Witaj na naszej stronie!
  • Darmowa wysyłka kurierska przy zamówieniach od 1000 zł!

  • Łatwy dostęp i automatyczna rezerwacja w Wypożyczalni.

  • Wybierz się w ciekawe miejsca ze swoją rodziną.

  • Odpowiedzi na nurtujące pytania znajdziesz w dziale FAQ.

O NAS

NASZA HISTORIA

Jesteśmy rodzicami. Kochamy sport, przyrodę, przebywanie na łonie natury. Gdy na świecie pojawiło się nasze dziecko, zostaliśmy postawieni w bardzo trudnej sytuacji – poświęcenie pasji dla dziecka. Wśród wielu naszych znajomych, czy w rodzinie panowało przekonanie, że mały brzdąc jest skuteczną przeszkodą w tym, żeby pojechać na całodniową wycieczkę rowerową, pójść na rolki albo po prostu pobiegać.

My jednak nie poddajemy się tak łatwo, a już na pewno nie stereotypom. Najpierw, trzeba było znaleźć narzędzie. Idealnym narzędziem jest przyczepka rowerowa dobrej klasy, która pozwala na każdą aktywność sportową czy turystyczną, od niedzielnego wypadu rowerem do parku po wyjazd w góry na narty biegowe! Znaleźliśmy świetne rozwiązanie, które się sprawdza! Padła więc idea – dlaczego by nie umożliwić korzystania z tego cuda innym? No dlaczego? Nie znaleźliśmy przeciwwskazań 😉

Tak narodziła się firma ACTIF*. Teraz także Wy nie musicie rezygnować z tego, co tak lubicie. Zapraszamy!

*jak Active Family – Aktywna Rodzina

CO NAS WYRÓŻNIA

ZAUFANIE

Zaufało nam już dziesiątki Klientów. Działamy nie tylko w Internecie. Jeśli chcesz, zawsze możesz nas odwiedzić. Zapraszamy!

RZETELNOŚĆ

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Uczciwe doradztwo w zakresie doboru sprzętu, najwyższy poziom świadczonych usług serwisowych. Tego możesz być pewien!

PASJA

Napędza nas pasja, głębokie zaangażowanie i miłość do tego, co robimy. Czy można być najlepszym, bez pełnego oddania? Sport, dzieci, natura – to wybuchowa mieszanka. A my jesteśmy w tym najlepsi!

CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ?

SKLEP

WYPOŻYCZALNIA

SERWIS

CIEKAWOSTKI