Witaj na naszej stronie!
  • Darmowa wysyłka kurierska przy zamówieniach od 1000 zł!

  • Łatwy dostęp i automatyczna rezerwacja w Wypożyczalni.

  • Wybierz się w ciekawe miejsca ze swoją rodziną.

  • Odpowiedzi na nurtujące pytania znajdziesz w dziale FAQ.

Przyczepka rowerowa 1 – osobowa

Przyczepka rowerowa 1-osobowa to idealne rozwiązanie dla jedynaków lub jedynaczek. A także dla osób, które chcą się nieco odciążyć i wozić dzieci w oddzielnych wózkach. Takie rozwiązanie zapewnia maksymalny komfort oraz bezpieczeństwo i pozwala w pełni dopasować funkcjonalności sprzętu do indywidualnych potrzeb. Na rynku istnieje wiele modeli. My proponujemy te najciekawsze oraz cieszące się uznaniem klientów. Są to produkty takich marek jak: Croozer, Thule oraz Weehoo. Przetestowane w różnych, w tym naprawdę ciężkich, warunkach sprzęty, sprawdzają się doskonale i przez lata służą aktywnym rodzinom.

Wyniki: 1–12 z 21Wyniki: 1–12 z 21

Przyczepki rowerowe 1-osobowe – dla niemowlaków i nieco starszych dzieci

Tym bardziej, że można je w pełni dopasowywać do wieku oraz potrzeb dziecka. Standardowo przyczepka rowerowa 1-osobowa przeznaczona jest dla niemowlaków oraz dla dzieci osiągających maksymalnie 120 cm wzrostu. Bez problemu mieszczą się w niej kilkulatki. Wraz z biegiem czasu można zmieniać siedziska. Dla kilkutygodniowych pociech najbezpieczniejsze będą hamaki oraz leżanki, dla starszych – regulowane fotele ze wzmocnieniem na plecy oraz większą stabilizacją. Co więcej, 1-osobowe modele są łatwe oraz wygodne w transporcie ponieważ są węższe. Bez trudu mieszczą się w samochodzie, a do tego są nieco lżejsze, jednak także i dwuosobowe modele bez problemu można pomieścić w bagażniku.

Przyczepka rowerowa 1 – osobowa od Weehoo oraz Croozer

Standardowe przyczepki są zabudowane oraz zaprojektowane z naciskiem na wypoczynek oraz przewóz dzieci. Producent Weehoo proponuje innowację, dlatego wprowadził na rynek 1-osobowe przyczepki rowerowe dla nieco starszych dzieci. Od klasycznych modeli różnią się tym, że posiadają pedały i umożliwiają maluchowi aktywne uczestnictwo w wycieczce. Jest to przyczepka jednokołowa, dlatego taki model doskonale sprawdzi się na wąskich ścieżkach i szlakach rowerowych.

Dziecko może wygodnie siedzieć lub pedałować. To wózki, które nie pozwalają na nudę. Oczywiście w naszym sklepie można też dokupić akcesoria do takiego wózka, takie jak pokrowiec przeciwdeszczowy czy chroniący przed słońcem. Przyczepka rowerowa 1-osobowa daje ogromne możliwości.